BDF, spol. s r.o.
Segnerova 4
841 04 Bratislava 4
IČO: 35738383
DIČ: 2020219630 / SK2020219630

email: bdf@bdf.sk
tel.: +421 944 276 406
Jablotron

CCTV kamery

CCTV (kamerové systémy) sa stále viac stávajú nevyhnutnou súčasťou vybavenia rodinných domov a firemných prevádzok, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a hlavne vyhodnocovanie udalostí buď v reálnom čase alebo z archivácie.

K zabezpečeniu pokrytia širokého spektra požiadaviek užívateľov týchto systémov dodávame kompletný sortiment produktov potrebných k realizácii optimálneho riešenia od overených dodávateľov. Kamerové systémy možno spojiť s poplachovými alebo prístupovými systémami, čím zabezpečíme zvýšenie ochrany objektu, zefektívnime pracovný výkon zamestnancov, minimalizujeme vo výrobe straty kazovými výrobkami, službami a pod. Videosignál , prípadne aj zvukový výstup z jednotlivých kamier je možné ďalej spracovať rôznymi technológiami.

Spoločnosť BDF, spol. s r.o. Vám zabezpečí inštaláciu skrytých a priznaných kamier systémom jedna vidí na druhú. To znižuje možnosť potencionálneho páchateľa sabotovať kamerový systém. Ideálny čas pre návrh CCTV systému je počas výstavby priestoru ktorý chceme chrániť, prípadne počas rekonštrukcie. Kamerový systém vyžaduje položenie káblových trás a integráciu skrytých kamier do priestoru a príslušenstva interiéru. Napríklad montáž skrytej kamery do svietidiel, nábytku atď. Inštalácie vykonávame pre región Bratislava a okolie. Ďalej Vám zabezpečíme servis a údržbu jestvujúceho systému.

DVR (digitálny videorekordér)

Ako dostupná, cenovo aj technicky, sa v dnešných dňoch dá zabezpečiť autonómny NVR alebo DVR (digitálny/sieťový videorekordér) ku ktorému je možné zapojiť  kamery a sieťový kábel pripojený cez LAN sieť do internetu. V takom prípade môžete udalosti zo stráženého objektu sledovať priamo na internete.

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes.